СТРАХУВАННЯ ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ ПЕРЕД ТРЕТІМИ ОСОБАМИ (TPL)

Проведення будівельних або монтажних робіт, особливо в межах міста, пов'язане з ризиком нанесення шкоди життю, здоров'ю, майну третіх осіб або навколишньому середовищу. Будівельним підприємцям пропонується страхування відповідальності на період здійснення будівельно-монтажного проекту.

Увага!

Страхування TPL неможливо реалізувати окремо від договорів CAR и EAR.

Страхувальником може бути будь-яка сторона, яка в ході здійснення будівельно-монтажних робіт, схильна виникають ризикам, наприклад:

  •    замовники
  •    будівельні підприємці, що здійснюють проект (підрядники).

Дане страхування поширюється на будь-який збиток, нанесений 3-им особам або навколишньому середовищу при здійсненні будівельного проекту. Тобто якщо з об'єкту звалився цегла і розбив чужу машину, яка стоїть на парковці поруч з майданчиком – страхова компанія задовольнить претензію постраждалого з ремонту такого автомобіля.

Також страхуванням можуть бути захищені особи, що беруть участь в проекті, але не є співробітниками Страхувальника. У їх число зазвичай входять проектувальники, суб-підрядники і т.п. У такій ситуації, якщо гіпотетичний цегла впаде на автомобіль проектувальника – страхова компанія також задовольнить його претензії з ремонту автомобіля.

Нанесення шкоди життю, здоров'ю, майну 3-их осіб або навколишньому середовищу під час проведення будівельно-монтажних робіт.

•   безумовна франшиза (тільки для субліміти « матеріальний збиток третіх осіб »)

•   пошкодження предметів, землі або будівель в результаті вібрації, видалення або ослаблення опори (несучих елементів), або тілесні ушкодження або матеріальну шкоду, зумовлені або виникли в результаті такого пошкодження, крім випадків, спеціально передбачених у договорі страхування;

• відповідальність за:

а)   тілесні пошкодження або хвороби службовців або робітників, зайнятих на будівельному / монтажної майданчиках

б)   збиток, нанесений об'єктах, що належать або перебувають під опікою, на зберіганні або під контролем страхувальника або інших зацікавлених організацій (підрядник, субпідрядник, замовник), або майну співробітників або робітників, зайнятих на будівельному / монтажної майданчиках

в)   будь-який збиток, заподіяний транспортними засобами, допущеними до експлуатації на громадських дорогах, плавучими засобами або літальними апаратами

г)   будь-які зобов'язання по виплаті відшкодування, прийняті страхувальником у добровільному порядку, за винятком тих випадків, коли відповідальність існує і без такої домовленості.

Страхування може здійснюватися не тільки на період будівельно-монтажних робіт, але і на період пуско-налагоджувальних робіт та / або гарантійного обслуговування.

Страхова сума встановлюється за згодою сторін, виходячи з можливої шкоди, що може бути нанесений здоров'ю, життю та майну третіх осіб, а також навколишньому середовищу.

Страховий тариф залежить від обраних ризиків, виду будівельно-монтажних робіт, терміну проведення робіт та інших факторів.

Страховий тариф по страхуванню за нанесення шкоди здоров'ю та життю третіх осіб становить 0,5-2,0% від страхової суми.

Страховий тариф по страхуванню за знищення або пошкодження майна третіх осіб становить 0,25-1,25% від страхової суми.

Страховий тариф по страхуванню за нанесення шкоди навколишньому середовищу становить 0,85-1,35% від страхової суми.

 

Версія для друку   print25

Ваш консультант

(044) 247-70-57

mpolis@mpolis.com.ua